PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772462}

Cromo

6,0 125
ocen
6,0 10 1 125
Cromo
powrót do forum serialu Cromo

Świetnie nakręcony, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty eko-thriller to historia miłosnego trójkąta grupy aktywistów. O sile serialu stanowi jednak również wyjątkowo dobrze uchwycone i rozbudowane tło społeczne.

pawelnawrot

Zgadzam się w pełni, aczkolwiek to są naukowcy a nie aktywiści, chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego. Dodałbym do zalet piękne zdjęcia, zwłaszcza z Antarktydy, niezłą muzykę i w ogóle nowoczesną realizację.
Niecierpliwie czekam na pozostałe dwa odcinki.

ixtl

W końcu było 12 półgodzinnych odcinków. Podtrzymuję powyższą opinię, świetna muzyka i zdjęcia. Akcja nie jest wartka, intryga nieskomplikowana, niemniej przyjemnie ogląda się coś innego, realistycznego w egzotycznym kraju. Aktorzy całkiem OK. Chciałem ocenić twórców, ale młyny filmwebu mielą wyjątkowo powoli i uzupełnienia wciąż nie mogą się doczekać akceptacji.

pawelnawrot

Widoki owszem są bardzo ładne, ale akcja ... nie wiem w którym momencie trzyma w napięciu. Straszne dłużyzny, drewniana gra aktorów. O ile pierwszy odcinek zawierał trochę akcji, tak drugi ... nie dotrwałem do końca. Ale może się rozkręci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones