PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434384}

XXY

7,1 11 828
ocen
7,1 10 1 11828
7,0 3
oceny krytyków
XXY
powrót do forum filmu XXY

polecam

ocenił(a) film na 8

film szokuje i dialogami i obrazami .. w kinie co chwile zapadalo to ciezkie milczenie, to wybuchal smiech pomieszany z niedowierzaniem.. jesli ktos szuka kolejnej amerykanskiej produkcji - niech ominie ten film. Nie ma tu pieknych buzi, ton makijazu, efektow specjalnych, szczesliwego happy endu ociekajacego kiczem i slodkoscia, przewidzianych od poczatku do konca scenariuszy. To po prostu kawal Dobrego Filmu. Tak, przez duze D i F! :D

ocenił(a) film na 6
Gaara_of_the_Desert

to leci juz w kinach w polsce? :)

ocenił(a) film na 8
eccocce

owszem, ale zapewne nie ujrzysz tego filmu w multikinie itd.. ja bylam na pokazie premierowym prawie 2 miesiace temu i nadal jak przypomne sobie o nim, jestem pod wrazeniem :)

ocenił(a) film na 6
Gaara_of_the_Desert

W takim razie trzeba bedzie popatrzec na stronach wroclawskich kin, moze akurat gdzies leci :)

Gaara_of_the_Desert

na seansie na którym ja byłam śmiech (niekoniecznie 'pomieszany z niedowierzaniem' ale może) wybuchał podczas dialogu ojca z synem przy ognisku. ja zresztą też się uśmiałam wtedy(dlatego że ten aktor mlody taki pocieszny..), troche jednak z niedowierzaniem i szokiem..

jak najbardziej szukałam filmu do bólu nieamerykańskiego. od kiedy zobaczyłam zwiastun wiedziałam że będzie to film niezwykły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones