PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434384}

XXY

7,1 11 827
ocen
7,1 10 1 11827
7,0 3
oceny krytyków
XXY
powrót do forum filmu XXY

Musi pojawić się "Rydzyk", homofobia, komuś jest "żal", ktoś się tym filmem zgorszył (ma co prawda 12 lat, ale to szczegół niezauważalny w "dyskusjach")

pozytywny_zawodnik

podpisuje się obiema rękami. (jeśli faktycznie mialby 12 lat to nei byloby jeszcze takie straszne... straszne jest to ze ma 25 a pisze jak 12latek...)

nika_28

No niestety są typy które na jakiś objaw seksualności reagują paniką, zasłaniają się krzyżem i wymachują różańcem. Widziałem podobne reakcje na The rocky horror i na wszystko co chcielibyście wiedziec o seksie (szczegolnie sceny z owieczką...). Nawet Noc na ziemi obrywało za opowieść taksówkarza:|

A wracajac do filmu - bardzo podobała mi sie gra aktorki odtwarzajacej Alex. Drugi jasny punkt to ojciec - Kraken.
Film zaskakująco szczery, wali po oczach uczuciami i autentyzmem sytuacji. Bez tabu pokazuje wprost sytuacje (chlopak masturbujacy sie po pierwszym razie czu pozegnanie)
Nie wiem jak u innych ale mi przypomniało się jednak kilka rzeczy z dziwnego okresu kiedy miało się 14 - 15 lat. To był dziwny czas, kiedy organizm sie zmieniał, w głowie rodziły sie mysli niewiadomego pochodzenia;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones