PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434384}

XXY

7,1 11 827
ocen
7,1 10 1 11827
7,0 3
oceny krytyków
XXY
powrót do forum filmu XXY

nie wiedziałam gdzie na filmwebie zadać to pytanie więc zadaję tutaj. chodzi mi o film.
fabuła w jakiejś elitarnej szkole dla dziewczyn. rolę nauczycielki grała taka charakterystyczna starsza aktorka. dwie przyjaciółki okazują się lesbijkami ale jedna z nich się z tego wycofuje z powodu konwenansów. był tam motyw z lasem i sową. w ostatnim kadrze ta 'zdradzona' rzuca się z dachu..
czy może ktoś wie?
jestem pewna że znalazłam go kiedys w bazie filmwebu, ale dzisiaj nie pamiętam ani tytułu ani aktorów nazwisk ani reżyseri ani kraju, niczego.kojarzę tylko że raczej europejski.
widziałam go na Ale Kino i też nie pamiętam kompletnie kiedy czy rok czy dwa czy 3 lata temu.
dziękuję.

ocenił(a) film na 8
tau

Film którego szukasz to Lost and Delirious :)Miłego ogladania

ocenił(a) film na 9
tau

Dzięki za przypomnienie... Zupełnie niezły film. Chodzi o „Lost and Delirious” (przetłumaczono chyba jako „Zagubione”). Tematyką nieco zbliżony do rewelacyjnego „Fucking Amal”.

J__van_den_V_

dzięki
'Fucking Amal' też leciał na Ale Kino kiedyś, widziałam tylko kawałek i fabuły właściwie nie znam, ale zasadnicza różnica to na pewno ta że osadzony w zupełnie innych i mniej pięknych realiach, bardziej współczesny i rzeczywisty. Tak jak pamiętam, nie zestawiałabym tych dwóch filmów.

tau

tak.., właśnie sprawdziłam że film kanadyjskiej produkcji, nie europejskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones