PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434384}

XXY

7,1 11 828
ocen
7,1 10 1 11828
7,0 3
oceny krytyków
XXY
powrót do forum filmu XXY

Hmmmmmmmmmmm

ocenił(a) film na 7

Film przypominajacy "nie czas na łzy" troche podobna tematyka. Jezeli chodzi o filmy tego rodzaju mam mieszane uczucia. Skupiajac sie na fabule probuje zrozumiec glownego bohatera/ke lecz tego i tak w pelni nie zrozumiem co czuje bo nie jestem w takiej sytuacji,jedynie osoby majace podobne problemy w 100% rozumieja te uczucia.Tragedia losu... Po obejrzeniu tego filmu Ciesze sie ze jestem osoba ktora potrafie odnalesc sie w swoim ciele. Pomimo tego mysle ze film jest swietny i prawdziwy bo swiat nie jest idealny, niektore sceny "przerazajace". Szkoda mi takich ludzi bo tak jak zaznaczylam to tez LUDZIE niestety niektorzy tego nie potrafia zrozumiec i wole sie nie wypowiadac na temat tolerancji min. w niektorych komentarzach na temat tego filmu.... Nie polecam tego filmow jakims nastolatka ktorzy oceniaja np High school musical badz inne brednie na 10. Bardziej dla ambitnych ! Moja ocena to 7/10.

ocenił(a) film na 8
PannaNikt89

głowna bohaterka jest wlasnie rozdarta miedzy proba akceptacji siebie, a
byciem taka jak inni... to dosc proste uczucie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones