PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434384}

XXY

7,1 11 827
ocen
7,1 10 1 11827
7,0 3
oceny krytyków
XXY
powrót do forum filmu XXY

Witam, proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedzi na pytanie w tytule... Dodam, że chodzi mi konkretnie o kina warszawskie. Przeszukałem repertury i nie znalazłem żadnych wzmianek. Pewnie dystrybutorzy znowu obudzą się jak film dostanie oskara... Polska jak zawsze daleko do tyłu...

ocenił(a) film na 10

Witam,

XXY już jutro w kinach w Warszawie (Muranów i Kinoteka), Krakowie (kino Pod Baranami) i Katowicach (Światowid). Staramy się wprowadzać filmy tak szybko jak to możliwe, w tym wypadku tego samego dnia co Hiszpanie. Jednak potoczne opinie pokutujące w Polsce, że filmy wchodzą późno, są raczej przesadzone. Nikt w świecie nie wprowadza filmów zaraz po premierze światowej. Oczywiście poza Hollywood, ale to produkty, nie filmy.

Pozdrawiam, Piotr Kobus

manana

W Poznaniu nie ma... Jestem zawiedziony. Tka bardzo chciałem go zobaczyć. Szkoda słów..

BlackMan_2

Przyłączam się do głosu zawodu. Kiedy i czy można liczyć na dystrybucję w Poznaniu?

użytkownik usunięty
manana

Nie zanm dokładnie zasad jakie panują na zapleczu kina ;) Doceniam, że znajdują się dystrybutorzy, którzy wbrew rynkowi stawiają na dobre kino, ale nieco przygnębiający jest fakt, że najbardziej oczekiwanymi filmami stycznia są np. Skarb Narodów 2 i Piła IV, a nie np. XXY i Persepolis... Niestety to te pierwsze filmy będzie wyświetlać prawie każde kino kilka razy dziennie...

Pozdrawiam

A wiadowo czy Cinema City, Silver Screen albo Multikono będzie w niedalekiej przyszłości wyświetlac ten film??

ocenił(a) film na 8

Zapraszam na stronę kina Muranów: http://www.muranow.gutekfilm.com.pl/ do działu "Repertuar". Film będzie wyświetlany co najmniej przez tydzień licząc od dziś (przynajmniej dwa razy dziennie).

ocenił(a) film na 7

Proszę Państwa z Poznania
film XXY ma być podobno pokazany w lutym, w multikinie, w ramach:
http://www.fermentkolektiv.pl/
(oczywiście piszę tu o jednorazowym pokazie - kiedy będzie "normalnie" pokazywany w Poznaniu to nie wiem)
miał być już w styczniu, ale cóś przeszkodziło i pokazano zamiast tego Interview.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones