PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32283}

Apartament zero

Apartment Zero
6,9 277
ocen
6,9 10 1 277
Apartament zero
powrót do forum filmu Apartament zero

Bardzo ciekawy thriller psychologiczny, z elementami czarnego, groteskowego humoru. Blok pełen ekscentrycznych mieszkańców skojarzył mi się troszkę z filmem "Trouble on the Corner"(1997), jednak "Apartament zero" jest znacznie poważniejszy. Zdecydowanie warto obejrzeć, jednak nie należy liczyć na wartką akcję, czy zbyt dużo suspensu.

ocenił(a) film na 10
kangur_msc_CM

Nie zauważyłem w tym filmie ani groteski ani humoru a widziałem go kilkanaście raz.....

ocenił(a) film na 7
dominik1980

aha. no a ja widocznie zauważyłem, ale nie pamiętam już za bardzo tego filmu, bo widziałem go tylko raz.

ocenił(a) film na 10
kangur_msc_CM

Dałeś mi do myślenia zobaczyłem właśnie po raz kolejny mój ulubiony film odświeżam go co jakiś czas i zastanawiałem się nad tym co napisałeś fakt można tam zobaczyć łącznie kilka sekund "humoru" raczej bez groteski.To Argentyna lata wstecz,stara kamienica ze specyficznymi mieszkańcami raczej klasy średniej,bogatszej dla Polaków mogą wydawać się groteskowi ale nie bardziej niż współcześnie u nas faceci latający w spodniach typu rurki,robiących sobie selfie na fejsa,jedzących otręby i chodzących 7 raz w tyg na siłownie wbijając się w ciuchy o rozmiar za małe.Kobiety które powiększają usta do stanu dętki z roweru,farbujące włosy co miesiąc ładunkiem chemii ale nie piją kawy bo szkodzi za to drink czemu nie ....mamy tyle groteski i humoru w całym kraju że może przez to w tym filmie tego nie potrafię dostrzec ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones